Skocz do zawartości

Nowość! Atramenty KWZ Ink All that glitters z drobinkami


_Pióromaniak_

Polecane posty

Agnieszak i Konrad z KWZ Ink przygotowali cztery nowe atramenty All that glitters, czyli z drobinkami. Różnią się od tego, co znamy na co dzień z ofert innych producentów, bo All that glitters opiera się na autorskiej innowacyjnej metodzie stabilizacji pigmentowych błyszczących drobinek w atramencie barwnikowym. Sedymentacja (opadanie) drobinek jest procesem naturalnym, nieuniknionym, jednak dzięki stabilizacji – sedymentacja jest znacząco spowolniona.

Cztery kolory:
- Stardust Blue
- Jurassic Treasure
- Fields of Barley
- Firecracker

KWZInkAllthatglittersporownaniekolorow.thumb.jpg.ef03c443dfd0ce3bd83a4727514e298d.jpg

Atramenty KWZ Ink All that glitters z drobinkami są już na naszej stronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@filifionka Nazwy ewidentnie ala UK, tu nawiązanie do "Fields of Barley", nazwa dwuznaczna, wam translatory przetłumaczą na pola jęczmienia ale po co pisać "barley" z dużej litery, to po angielsku jęczmień, chociaż na słoiczkach nazwy są z małej litery. Otóż mamy w UK wieś o nazwie Barley słynącą z upraw jęczmienia odmiana Green, tu bardziej pasuje "pola z Barley". "Firecracker"- petarda, dlaczego akurat pomarańczowy z brokatem ma się kojarzyć z petardą? Idąc tym tropem można wydedukować skąd nazwa "Jurassic Treasure", określenie też wywodzi się z UK, dotyczy odkryć archeologicznych z terenów Southam, jest to skamieniała glina z okresu jury, kolor ziemisto-żółty wpadający w brąz.

Edytowano przez Syrius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Klerk Wiesz jak jest, to taka nadinterpretacja w przyciemnianych okularach, pozwoliłem sobie na małą wariację tego zdjęcia z zaznaczonymi fragmentami służącymi jako inspiracja

FOfzzgd.jpg

Z resztą bądźmy poważni, od kiedy to prezentowane atramenty są tak postrzegane przez każdego z nas? Przecież każdy widzi na swój sposób, każdy widzi inne barwy na swoim sprzęcie. Temat prezentacji atramentów przyjmujmy z przymrużeniem oka bo pisząc poważnie to lekka paranoja, dla mnie 95% przedstawianych testów, prezentacji nie pokrywa się z rzeczywistością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zdjęcie🤭, to obraz, można kupić reprodukcję, można i oryginał (jeszcze jest🙂)

10 godzin temu, Syrius napisał:

....pozwoliłem sobie na małą wariację tego zdjęcia z zaznaczonymi fragmentami służącymi jako inspiracja

FOfzzgd.jpg

Z resztą bądźmy poważni, od kiedy to prezentowane atramenty są tak postrzegane przez każdego z nas?...

..tak właśnie postrzega pole jęczmienia artysta malarz:

Prace Roba Edmondsona przedstawiają krajobraz Lancashire, w którym mieszka, które zna i które często odwiedza. Jego twórczość skupia się na głębokiej introspekcji, ponieważ w przypadku każdego dzieła starannie kwestionuje wybór tematu.

Kompozycja i kolor są dla Roba bardzo ważne, a światło i ruch wpływają na gotowe dzieło sztuki zarówno w wyraźny, jak i bardziej subtelny sposób.

Rob mówi: „Moim ulubionym medium jest akryl, czasami ozdobiony olejami, aby nadać kolorowi dodatkową żywotność.

Jest wiele sposobów wykorzystania mediów, których używam. Staram się jak najlepiej nakładać farbę, aby oddać klimat miejsca, na którym opieram swoją pracę.”

Mnie ciągle ciekawi gdzie Agnieszka i Konrad czerpią inspirację?

 

Kolejny obraz Roba, motywuje do atramentów wszelkich, byle nie czarnych🤩

SUNSET-5.jpg

 

Ale ja na przekór radosnemu latu🌅, a może dlatego, że tęga burza uwięziła mnie pod małym daszkiem🤔?.. wybrałem taki atrament😄😂

LAPPING.jpg

..i napełniłem naboja (edycja absolutnie limitowana⚠️), to ten nr 1.

c2RxCFt.jpeg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...