Skocz do zawartości

Lubelskie spotkanie pióromaniaków


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Mnie również było niezwykle miło ;) Nastepnym razem się nie spóźnię. :ph34r:

Oby więcej takich spotkań, mogłem poznać was drodzy koledzy i koleżanko z forum, zobaczyć i popisać świetnymi piórami, zapoznać się z kilkoma ciekawymi atramentami..... po prostu świetnie spędziłem popołudnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno... :wub: To spotkanie przypomniało mi, że kiedyś na poczcie stały kałamarze z atramentem, leżały obsadki ze stalówkami "do maczania" a do osuszania atramentu służyły takie półokrągłe suszki z bibułą (chyba miały jakąś swoją nazwę własną, ale już jej nie pamiętam....) :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąpane w jesiennym słońcu Stare Miasto Lublina było fantastycznym tłem dla bardzo udanego spotkania. Sailor niepiszący w lewo, mieniący się Duofold, test Moleskine, przyłapane na gorącym uczynku stalówki Pelikana i obrazy pewnego młodego twórcy, to tylko niektóre atrakcje dotępne dla uczestników.

Wkrótce (a jakże!) fotorelacja :)

PS. Serdeczne podziękowania dla kolegów i koleżanek biorących udział w spotkaniu :thumbup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Widzę, że jest trochę osób z okolicy. :-)

Pytanie - offtopic - czy w Lublinie dostanę gdzieś Lamy Safari? Czy tylko net pozostaje? Chciałbym dotknąć przed zakupem (i utwierdzić się, że nie jest dobre).

Bajka - nie mają. Ezop - nie wiem czy jeszcze istnieje. Gdzie jeszcze można szukać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też spory papierniczy na Krakowskim Przedmieściu na początku deptaka w kamienicy na rogu. Do tego dobrze zaopatrzony jest sklep papierniczy w Olimpie na parterze,zaraz koło empiku. Mają tam sporo droższych piór i dość duży wybór atramentów. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Lubelscy Pióromaniacy,

w sobotę odbędzie się spontaniczne spotkanie w Cafe Pokrzywa (ul.Krótka 3/1), godzina do ustalenia. Chętni proszeni są o zabranie dobytku piórowo-atramentowego i przybycie. Miła atmosfera gwarantowana.

Serdecznie zapraszają,

Lepki i piter22

Edytowano przez Lepki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...