Skocz do zawartości

Spotkanie w Gdańsku - dyskusja ogólna


Pan_Q

Polecane posty

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Fakt, trochę za mało czasu na spotkanie ogólnopolskie w lutym. Chyba, że Gdańsk przesuniemy na wiosnę...

Według mnie Gdańsk to wymarzone miejsce na spotkanie na skalę krajową (nie tylko ze względu na Pelikana :))

Co o tym myślicie?

Tylko Cardassia podjęła temat, czy mamy to uważać za brak zainteresowania? Czy jeszcze ktoś sie wypowie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wyłamię i zapytam czy to wielkie "penshow" nie można by gdzieś bliżej środka Polski zorganizować, żeby ci z peryferii mieli po równo kilometrów do pokonania? Ja nie wiem, czy dam radę tak daleko z mojego Wrocka się wybrać. Trzyma mnie tu rozkoszny, acz zajmujący mały balast :) A bardzo chciałabym Was poznać offline.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wyłamię i zapytam czy to wielkie "penshow" nie można by gdzieś bliżej środka Polski zorganizować, żeby ci z peryferii mieli po równo kilometrów do pokonania? Ja nie wiem, czy dam radę tak daleko z mojego Wrocka się wybrać. Trzyma mnie tu rozkoszny, acz zajmujący mały balast :) A bardzo chciałabym Was poznać offline.

Popieram w całej rozciągłości, też mam w domu malutkiego, acz zajmującego wielce, człowieczka. :)

Ze Śląska dalej niż do Gdańska być już nie może.

Centrum najbardziej sprawiedliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może nie w Piątek tyko w Sobotę, jak więcej ludzi ma wolne?

— Gdzie to ona Sobota?

— Niedaleko Piątku, wasza miłość.

— Kpisz, Kiemlicz?

— Zaś bym śmiał — odrzekł stary, krzyżując ręce na piersiach i skłaniając głowę — jeno się tam tak dziwnie miasteczka nazywają. To za Łowiczem, wasza miłość, ale jeszcze kawał drogi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że lepiej w centrum, albo w Krakowie ;) bo tam mam blisko. Chyba, że początkujący miłośnicy piór, nie powinni się zjawiać na takim spotkaniu :(

Jak to nie powinni?! Powinni. Najlepiej na weekendowym spotkaniu w Gdańsku - będzie więcej czasu, żeby się poznać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...