Skocz do zawartości

Jakim piórem piszesz dzisiaj?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wzorniczo to chyba jedyny model, który mi się podoba,... :)

Córka pisze w szkole safari, i cóż zupełnie inna liga, zwłaszcza stalówka,... ale jak dla pierwszaka uczącego się pisać  i trzymać pióro to najważniejsze są podcięcia w sekcji, tak że paluszki same wpadają i stalówka jest pod odpowiednim kątem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj przyniósł to musiałem spróbować…  :D Lamy 2000 stalówka M… troszkę inne niż cała moja zbieranina, ale ma coś w sobie :D

Tak sobie patrzę na to pióro od jakiegoś czasu i zastanawiam się czy da się tym pisać, kształt sekcji jest taki, że mam podejrzenia, że palce ześlizgują się aż do samej stalówki... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzę na to pióro od jakiegoś czasu i zastanawiam się czy da się tym pisać, kształt sekcji jest taki, że mam podejrzenia, że palce ześlizgują się aż do samej stalówki... 

nie dość że się da pisać, to jeszcze pióro trzyma się bardzo wygodnie. ja przed zakupem obawiałem się wypustek blokujących kapę, ale jak się okazało zupełnie bezpodstawnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wing Sung 580 ze stalówką Labana, a pisze się nim lepiej niż MB 149  :mellow: i mnie to wciąż nie przestaje zadziwiać. :hmm1:

Ty się nie dziw. Ty się ucz :P:D  NIe ma marki musi być jakość. Jest marka, jakość jakaś tam jest, ludzi i tak kupią.

Takie balansowanie na sławie minionej.

Lubię moje 146 ale miałem i mam lepiej ułożone, "maślane" stalówki. Lubię gładkie stalówki, z bardzo lekkim oporem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...