Skocz do zawartości

Jakim piórem piszesz dzisiaj?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja o dziwo od dłuższego czasu piszę Platinum #3776 - na pierwszy rzut oka piórko mnie nie urzekło, samo piórko ładne, ale kreska jakaś nie taka była.  Ale przy sprawdzaniu prac studentów sprawdza się bardzo dobrze ;) 

Dla poprawienia pogody ducha od dłuższego czasu piszę praktycznie wyłącznie zieleniami, pomarańczowymi i złotymi :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Bardzo ładną linię uzyskuje Twój pelikanik :wub:

Gratulacje, jeszcze raz, zakupu :thumbup:

 

Ten egzemplarz to nie zakup tylko pamiątka rodzinna. Mama dostała go w prezencie za zdaną maturę (tak około 1956r). Potem coś w nim chrupnęło i pióro przeleżało się w szufladzie przez długie lata. Ja dostałem go już jako dorosły (bo nie powiem poważny) człowiek na zasadzie: "jak się coś z tym da zrobić to weź sobie". Na szczęście istniał wówczas jeszcze zakład Pana Gregi przy ulicy Szpitalnej w Krakowie, gdzie mój ptasiek odzyskał chęć do życia.

A ponieważ pisanie nim wymaga trochę zachodu (podparcie ręki, porządny atrament i papier), to staruszek często leży sobie spokojnie na emeryturze w szufladzie, a pracują jego młodsi kuzyni ;) Ale od czasu do czasu wyrywam go z letargu.

Edytowano przez Markol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście mam :)

Moja pociecha (III klasa podstawówki) na razie znęca się nad Lamy Safari i Pelikano, a ostatnio dostał pod choinkę Sheaffera VFM i jeszcze go nie zdemolował :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście mam :)

Moja pociecha (III klasa podstawówki) na razie znęca się nad Lamy Safari i Pelikano, a ostatnio dostał pod choinkę Sheaffera VFM i jeszcze go nie zdemolował :D

Gratuluję Pelikana :)

Moja pierworodna odkryła, że może uzyskać zmienną grubość linii pisząc swoim piórem. Stalówka nie żyje. Tyle dobrze, że zrobiła to zapasowym Zenithem :) Pelikano póki co jeszcze zipie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co? Że aż tak niewyraźnie? :(

Jestem praworęczny ale od lat częściej korzystam z komputera niż kartki papieru, więc stopniowo zatracam umiejętność stawiania szlachetnych liter :bezradny:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz napisz na kompie, co na kartce jest;)

 

A może znajdzie się jakiś specjalista od grafologii, który to odczyta? W końcu na forum jest farmaceuta ;)

Mogę ufundować nagrodę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...