Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

przy dwudziestu pięciu sztukach, wychodzi ok. 5zł za pelikanopodobny flakon (koszt przesyłki wliczony w cenę). faktycznie bardziej się opłaca kupić kilka pelikanów, zlać atrament do butelki po wódce, jeśli kto takową popija, a flakoniki wykorzystać na inne cele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znalazłem atramenty Hero w cenie 2,69 z możliwością odbioru osobistego w Wawie. Kupię cztery, płyn wyleję a do kałamarzy przeleję Callifolio z saszetek. O. Jakby ktoś chciał sam płyn Hero to mogę go wpompować do kroplówek po callifolio i oddać za darmo.

W e.Leclerku można je kupić chyba nawet za 2,50, w dodatku to samoobsługowy market więc można sobie wybrać opakowanie bez wspomnianych przecieków.

 

Osobiście wolałbym już takie buteleczki jak te, które kupiłem wczoraj (koło pl. Bankowego ;)) od tych Hero.

 

Może na Kole można kupić kałamarze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LzQbeG7.jpg

I0KDG18.jpg

MScxGX6.jpg

 

Nie spodziewałem się wiele po tym piórze, ale od samego początku sprawia bardzo dobre wrażenie. Po zdjęciach spodziewałem się tandetnej, plastikowej sekcji. Nie wiem z czego jest naprawdę wykonana, chyba ze zmatowionego metalu, na pewno nie jest tandetna. Sprawia lepsze wrażenie niż moje Baoery i drugie Jinhao - pewnie po części za sprawą swoich rozmiarów. Wzór na skuwce i korpusie też jest całkiem ładny. Co do minusów - ring na końcu korpusu nie jest dokładnie spasowany i ma odrobinę luzu, a klips jest szalenie sztywny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem sobie, a bardziej poczułem, że skoro juz muszę siedzieć w weekend przy komputerze, to mogę równie dobrze coś sobie wylicytować. I tak sie przed chwilą stało. M250, proszę państwa, nic wielkiego, ale zawsze przyjemnie.

 

(fotka z aukcji)

 

M250.jpg

pycha!

 

Swoją pierwszą butelkę atramentu kupiłem nieco ponad rok temu, w międzyczasie dokupiłem ich kilkanaście a opróżnić udało mi się zaledwie jedną, także tego.

no właśnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem sobie, a bardziej poczułem, że skoro juz muszę siedzieć w weekend przy komputerze, to mogę równie dobrze coś sobie wylicytować. I tak sie przed chwilą stało. M250, proszę państwa, nic wielkiego, ale zawsze przyjemnie.

 

Bardzo przyjemnie wygląda, pokaż jak się tym pisze jak dojdzie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie chciałam pytać, gdzie produkowany ;) te UK jeszcze ujdą, ale ja w moim mam troszkę zeszlifowany rant korpusu, sekcja jest wąska i jakoś tak dziwnie mi się wbijał w palce, wystarczyło lekko go zaokrąglić i jest ok :) a i kolorek niebanalny, prawie jak mój :P

Pan_Q na przewodniczącego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...