Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A tu od razu dla porównania z Parkerem może nie dzisiejszy ale wakacyjny łup z Zielonego Rynku w Gdańsku. Pióro dosłownie odkopałem spod góry długopisów, których człek sprzedawał całe pudło. Platinum 10 Years Pen z lat 50-tych. Pióro sprawne pomimo pewnego wygięcia stalówki, niestety brakuje klipsa, nie jestem również pewny czy nasadka jest od tego modelu. Zwróćcie uwagę na przezroczystą sekcje i widoczych spływak. 

 

1_f.jpg

 

11_f.jpg

 

7_f.jpg

 

2_f.jpg

 

4_f.jpg

 

3_f.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż to zdjęcia aukcyjne, wkleiłem je z mojego Aukcjonera, zdjęć w pełnej rozdzielczości nie mam na żadnym serwerze tylko na moim PC, a nie ma tu chyba opcji załączenia zdjęcia bezpośrednio z komputera.

 

To dodawanie zdjęć na forum jakoś często początkującym forumowiczom sprawia problemy. Mi też sprawiało gigantyczne...

Edytowano przez bosa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę,… ale dziś dopiero jestem w sieci :), tak tak to jest możliwe nie mieć zasięgu przez 3 dni…  :D 
czasem to wielka ulga i duże możliwości do przemyśleń jak ani komórka, ani e-maile, ani internetu nie masz pod ręką... :mosking:

 

A tak do rzeczy to jest to Platinum (drugie w kolekcji idę za radą koleżeństwa z forum… :thumbup: ) Century #3776 Black in Black Music Pen,… jak sama nazwa sugeruje ze stalówką muzyczną… :hmm1: cokolwiek to znaczy...

 

Platinum Century BinB2

 

Platinum Century BinB1

 

Platinum#3776 Music2old

 
ostatnie zdjęcie troszkę przerobione ale jakoś tak najbardziej charakter tego jak się nim pisze oddaje... :clap1:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydrukujesz sobie go sam. :)

http://www.blanksheetmusic.net/

zdrówka

Dziękuję Konis, Ja już jester stracony dla pięciolinii, nawet nutki jak wyglądają zapomniałem ale dzieci jeszcze małe, więc pewnie przyjdzie czas na naukę nutek, tak jak teraz drukuje linie i literki do kaligrafii i starsza mała, która właśnie poszła do szkoły ćwiczy literki...

Raz jeszcze dziękuję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...