Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

Uwielbiam te stalówki. Co ja bym dała żeby mieć Watermana z Music nib...

W sumie to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, jak dobrze się pisze ta starówką. Mam M oblique też daje możliwość pisania z lekką wariacją linii ale nie aż taką... Przed zakupem obawiałem się, że będzie bardzo wymagająca pod względem kąta pod jakim trzeba ją trzymać, a de facto pisze prawie pod każdym... naprawdę sprawia wiele frajdy przy pisaniu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prześladują mnie brązowe paseczki. Tym razem padło na Sheaffera Balanced, który przy Pelikanowskiej 800 wygląda wręcz kieszonkowo.

 

ea8p.jpg

q6zp.jpg

 

Miły obrazek dla oka żeglarza.

Nawet proporce skierowane są zgodnie z kierunkiem wiatru.

A Sheaffer mimo że mikry też ładniutki.

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosa, jak to się robi? Instruktaż poproszę. (...)

 

Phi. Jakbym miała już opracowaną do perfekcji tą metodę, to w dziale "Jakie pióro dzisiaj kupiłeś" prześcigałabym nawet konisa!  B) 

Ale pracuję nad nią. Pod tym względem jestem prawidziwym Polakiem - jak robić, żeby się nie narobić, jak się nie narobić, żeby jeszcze zarobić i jak zdobywać, żeby nie wydawać... :lol: 

 

(...) ze szczegółami i taki, żebyście mi paczek z atramentem nie musieli do więźnia posyłać)

 

A do tych paczek czasem jakąś zupinę albo soczek dołączyć, czy nie chcesz? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony sprzedawca z Chin powraca: w dzisiejszym odcinku Baoer 574, który powinien wyglądać tak, natomiast to co przyszło, wygląda tak (ten u góry):

0NqkT79.jpg

 

Cóż...

Wkrótce powinien do mnie dotrzeć Baoer 100 od tego sprzedawcy. Nie wiem czego oczekiwać :D

na razie na 3 zamówienia poprawnie zrealizował jedno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...