Skocz do zawartości

TWSBI 580... nareszcie:)


Mate

Polecane posty

Nareszcie sie doczekalem i... mieszane uczucia. Design tego piora jest genialny. Gdyby tylko plynal tak gladko po papierze jak np. wczesniej "pochwalony" PILOT Custom 74 byloby to pioro idealne (dla mnie). Jednak w porownaniu ze stalowa stalowka Kaweco (tez "F") jest lepiej... znacznie lepiej.

Teraz pozostaje jedynie znalezc odpowiedni papier bo moj wierny MOLESKINE okazal sie wart tyle co szkolny brulion... a tak naprawde patrzac na cene vs. jakosc jeszcze mniej !

 

twsbi_1.jpg
photo hosting

 

twsbi_2.jpg
image hosting 15mb

 

twsbi_3.jpg
image url

 

 

twsbi_4.jpg
image hosting 10mb limit

 

 

twsbi_5.jpg
gif image hosting

 

twsbi_6.jpg
gifs upload

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Restoration

Dzieki:-). Wlasnie siedze z kartka papieru i TWSBI rece i pisze...cokolwiek:-). Nie wiem jeszcze tylko czy wole pisac czy patrzec na to pioro:-)

Tak czy inaczej stalowka Bock jest rewelacyjna!!!

a nie JoWo czasem? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie "niedrogie" ze względu na jakość wykonania i tłok. W tej cenie raczej niełatwo dostać nowy, tłokowy demonstrator :) Ogólnie bardzo dobre pióra i dziwię się, że nikt z polskich dostawców nie zdecydował się na wprowadzenie ich do sprzedaży.

 

BTW swoim Mini (wypełnionym Zielonym Galusowym #2) skreślałem kratki podczas ostatnich wyborów :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie "niedrogie" ze względu na jakość wykonania i tłok. W tej cenie raczej niełatwo dostać nowy, tłokowy demonstrator :) Ogólnie bardzo dobre pióra i dziwię się, że nikt z polskich dostawców nie zdecydował się na wprowadzenie ich do sprzedaży.

BTW swoim Mini (wypełnionym Zielonym Galusowym #2) skreślałem kratki podczas ostatnich wyborów :D

Kurcze, to dlatego nie mogłem przy liczeniu zmazać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...