Skocz do zawartości

Warszawskie spotkanie PWF - 13 grudnia 2014 r.


ArielN

Polecane posty

Niestety odpadam ze spotkania :/ Sytuacja losowa...

 

1. ArielN

2. Rittel

3. bosa

4. piter22

5. Ann

6. kasiasemba

7. Krzysiek

8. Visvamitra

9. Akszugor

10. Czarodziej (jak praca pozwoli).  :)

11. adamon

12. akmac

13. nilfein (jak praca pozwoli)

14. Dziku (jeśli trafi)

15. lpaprocki

16. Lena

17. Sylwia1gb

18. Didi (75%)

19. Nicpon +1 na 95%  :)

20. Felicja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jakby COŚ, to postaram się wziąć ze sobą na spotkanie kilka albumów Sheaffer'a wydanych z okazji 100-lecia firmy - niebieski kruk, który z pewnością będzie gratką dla miłośników marki... :)

 

Albumy, gdyby KTOŚ się pytał, będą na sprzedaż... :P

Super- tylko wolę nie pytać o ceny :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ArielN


2. Rittel


3. bosa


4. piter22


5. Ann


6. kasiasemba


7. Krzysiek


8. Visvamitra


9. Akszugor


10. Czarodziej (jak praca pozwoli).   :)


11. adamon


12. akmac


13. nilfein (jak praca pozwoli)


14. Dziku (jeśli trafi)


15. lpaprocki


16. Lena


17. Sylwia1gb


18. Didi (75%)


19. Nicpon +1 na 95%   :)


20. Felicja


21. Pan_Q bo chyba nie mam innej opcji  ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ArielN

2. Rittel

3. bosa

4. piter22

5. Ann

6. kasiasemba

7. Krzysiek

8. Visvamitra

9. Akszugor

10. Czarodziej (jak praca pozwoli). :)

11. adamon

12. akmac

13. nilfein (jak praca pozwoli)

14. Dziku (jeśli trafi)

15. lpaprocki

16. Lena

17. Sylwia1gb

18. Didi (75%)

19. Nicpon +1 na 95% :)

20. Felicja

21. Pan_Q bo chyba nie mam innej opcji ;)

22. empi (prawdopodobnie w dwóch wersjach)

Edytowano przez empi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micromesh jest dobry do wykończeń, ale ma miękką powierzchnię. Wada i zaleta w jednym. Do grubszej roboty dobrze mieć pod ręką coś twardszego (np. papier ścierny 800-2500, polerkę do szponów), porządne szkło powiększające albo mikroskop i sporo cierpliwości. Najpierw trzeba znaleźć, co tak naprawdę przeszkadza, a dopiero potem szlifować. W warunkach spotkaniowych może być trudno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ArielN
2. Rittel
3. bosa
4. piter22
5. Ann
6. kasiasemba
7. Krzysiek
8. Visvamitra
9. Akszugor (na 5%)
10. Czarodziej (jak praca pozwoli). :)
11. adamon
12. akmac
13. nilfein (jak praca pozwoli)
14. Dziku (jeśli trafi)
15. lpaprocki
16. Lena
17. Sylwia1gb
18. Didi (75%)
19. Nicpon +1 na 95% :)
20. Felicja
21. Pan_Q bo chyba nie mam innej opcji ;)
22. empi (prawdopodobnie w dwóch wersjach)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie wypada... ale może ucząc się błędach:  Ci którzy zostali przy stole musieli zrzucić się na 20% od wartości wszystkiego co zjedliśmy i wypiliśmy. A wiele osób już wyszło jak to "się okazało". W Menu nie było o tym informacji, jeśli dobrze pamiętam. Na rachunku już tak. Najlepiej chyba proście o indywidualne rozliczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie wypada... ale może ucząc się błędach:  Ci którzy zostali przy stole musieli zrzucić się na 20% od wartości wszystkiego co zjedliśmy i wypiliśmy. A wiele osób już wyszło jak to "się okazało". W Menu nie było o tym informacji, jeśli dobrze pamiętam. Na rachunku już tak. Najlepiej chyba proście o indywidualne rozliczenie.

 

W takim razie ten lokal dodatkowo stracił w moich oczach, bo o tym nie wiedziałem :)

 

Przepraszam za to, co ktoś musiał dopłacić za mnie w ramach tej dopłaty w takim razie. 

Edytowano przez piter22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celowo nie nagłośniłyśmy sprawy dopłaty z Kasią, jeśli dobrze pamiętam, to Akszugor nas wsparł (przepraszamy, ja i Kasia, wszystkich pominiętych), ale faktycznie, do całego rachunku było doliczone blisko 60 zł za obsługę kelnerską, co po prostu zostało pokryte i cześć, koniec pieśni. Było, minęło, nie ma sensu tego roztrząsać. Myśmy krzyczały o spotkanie i mam wrażenie, że stanęłyśmy na wysokości zadania, jakie przypisane jest organizatorom. Koniec tematu.

 

na swojej stronie Loft ma wyraźnie określoną ilość osób, powyżej której doliczają do rachunku obsługę. Czy można to od razu rozdzielić na kilka zamówień - tego nie wiemy. Nie testowaliśmy, nie spodziewaliśmy się, być może podzielenie spotkania na 5-6 stolików wyjdzie inaczej - ale czy warto kruszyć kopie....?

 

Nicpoń, przywołuję Cię do tablicy - co z tymi miejscówkami, które mieliście obczajone "na zapas"? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celowo nie nagłośniłyśmy sprawy dopłaty z Kasią, jeśli dobrze pamiętam, to Akszugor nas wsparł (przepraszamy, ja i Kasia, wszystkich pominiętych), ale faktycznie, do całego rachunku było doliczone blisko 60 zł za obsługę kelnerską, co po prostu zostało pokryte i cześć, koniec pieśni. Było, minęło, nie ma sensu tego roztrząsać. Myśmy krzyczały o spotkanie i mam wrażenie, że stanęłyśmy na wysokości zadania, jakie przypisane jest organizatorom. Koniec tematu.

 

Wiadomo, że nie chodzi o akcję windykacyjną. Ale "coperto" w centrum Warszawy to ważne info. Swoją drogą jak się nie pamięta dokładnie, to może warto nie cytować "faktów"?

 

na swojej stronie Loft ma wyraźnie określoną ilość osób, powyżej której doliczają do rachunku obsługę. Czy można to od razu rozdzielić na kilka zamówień - tego nie wiemy. Nie testowaliśmy, nie spodziewaliśmy się, być może podzielenie spotkania na 5-6 stolików wyjdzie inaczej - ale czy warto kruszyć kopie....?

 

 

 

WARTO KRUSZYĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Właśnie po to, żeby uniknąć powtórki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie, było, minęło, po ostatnim spotkaniu po FPDay Nicpoń i Aga mieli coś pod rozwagę, ja nie znam stolicy, jeśli Konrad się wypowie - to poznamy inne miejsca.

 

Weźcie pod uwagę to, że przyjezdnym jest wsio ryba, z dworca jeden bilet i w długą do celu - byle na miejsce spotkania! :D Nicpoń w swojej cudowności rozejrzał się tu i ówdzie, wiem to od niego, a lokalizację zawsze można ciut przesunąć i nikt krzywdy nie zazna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...