Skocz do zawartości

Spotkanie w Warszawie - 5 marca (sobota)


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Spotkanie było kameralne i sympatyczne. Dziekuje wszystkim za przybycie i miłą atmosferę. Miejsce okazało się bardzo sympatyczne. Zupa pietruszklowa z imbirem była pyszna. Jedyny mankament tej lokalizacji to brak muiejsc parkingowych, ale nie będę drobiazgowy.

 

Nika - Mery - miło było was poznać osobiście.

 

Kalixt - tak sobie myślę i jednak Sheaffer Balance mi się podoba. Nie jest ze mną tragicznie.

 

Adamon - dzięki za próbki.

 

Marcin i Magda - dzięki za organizację i przekonanie do Montblanc.

 

Wrzucam kilka zdjęć. Tylko te jako tako wyszły. MOże Marcin będzie miał lepsze?

 

fMz5Rt.jpg

 

zZH1NX.jpg

 

I9rzfD.jpg

 

aijf8u.jpg

 

c4MJd7.jpg

 

PnKGEX.jpg

 

fvn8Rv.jpg

 

 

Na koniec zdjęcie, które jest dla mnie bardzo ważne.

 

aijf8u.jpg

 

Dlaczego jest wazne? Bo jest na nim to pióro:

 

NDbnfX.jpg

 

Ilekroć ArielN ma je na spotkaniu ślinię sie na jego widok. W sumie mnie wiem czemu. Teoretycznie w ogóle nie powinno mi się podobać. A jednak podoba mi się szalenie. Po dzisiejszym spotkaniu mam pięciu świadków, że w pewnym momencie ArielN zaproponował, ze zapisze mi je w testamencie. Ochoczo przytaknąłem.

 

Gdyby ktoś z was kojarzył specjalistów, którzy mogliby przyspieszyć realizację testamentu, poproszę o PW i rozsądną ofertę cenową. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilekroć ArielN ma je na spotkaniu ślinię sie na jego widok. W sumie mnie wiem czemu. Teoretycznie w ogóle nie powinno mi się podobać. A jednak podoba mi się szalenie. Po dzisiejszym spotkaniu mam pięciu świadków, że w pewnym momencie ArielN zaproponował, ze zapisze mi je w testamencie. Ochoczo przytaknąłem.

 

Gdyby ktoś z was kojarzył specjalistów, którzy mogliby przyspieszyć realizację testamentu, poproszę o PW i rozsądną ofertę cenową. 

 

Łukasz, po moim trupie  :roflmho:.

Dziękuję za miłe spotkanie :). Dzięki niemu mieliśmy szansę obejrzeć na żywo wiele piór znanych tylko ze zdjęć i poznać bogactwo kolorystyczne oferty z kraju w kształcie buta. Do tego analiza (jak zawsze dogłębna) rynku piór wiecznych w perspektywie lokalnej i globalnej (biedny Omas, szczęśliwa Aurora, znikający Conway), badania jakości, testy, porównania oraz... historia Opery o odwrotnie przyklejonym pierścieniu.

 

Efekt? No i znowu będzie trzeba zrobić zakupy <_<.  

 

Poniżej krótka fotorelacja. Szczególnie dla tych, którzy nie mogli przybyć. Następnym razem bądźcie koniecznie!

 

13_1.jpg

 

12_2.jpg

Visconti

 

14_1.jpg

Delta przyciągająca jak magnes

 

15_1.jpg

Włoszki w Ameryce

16_1.jpg

Zbliżenie

 

20_1.jpg

 

19.jpg

 

Zeszyt atramentowy Visvamitry  :)

 

11_2.jpg

 

18%201.jpg

 

18%202.jpg

 

18%203.jpg

 

18%205.jpg

 

Wybrane kolory oczywiście nieprzypadkowe!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie świetne! Dzieki :)

Bardzo mi było miło poznać Was osobiście! :) i obejrzeć, podotykać, popisać tymi wszystkimi pięknymi piórami. Sama nie wiem, co podobało mi się najbardziej ;) i tak nie wszystkiemu zdążyłam się przyjrzeć... :(

A kolejne zakupy już zaplanowane ;)

I zgadzam się z Mery, Łukasz Twój zeszyt jest niczym zapierający dech album, oglądałam z zachwtem, jest moc! :)

Na zdjęciach upatrzone atramentowe cudeńka, Kobe Minatogawa Lime i Noodlers texas Live Oak :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Łukasz, po moim trupie  :roflmho:.

 

 

Zabrzmiało podobnie jak wyznanie pewnego generała do kolegi "Bolka", hehe. ;)

 

Ja w takim razie rezerwuję sobie zeszyt atramentowy @visvamitry (za jego uprzejmą zgoda rzecz jasna) w ewentualnym spadku. :D Fajna impreza, świetne zdjęcia i świetne atramenty. Poznaję "piórnik" @Kalixta z Sheafferami i Aurorami - prawdziwie smakowite frykasy.  Na jednym ze zdjęć są takie dwa 'płaskie' piórniki na 12 piór. Uprzejme pytanie do właściciela - gdzie takie  można namierzyć i zakupić? Pozdrowienia dla wszystkich obecnych.

Edytowano przez endoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja bardzo dziękuję za sympatyczne spotkanie :).

 

Nikka, Mery - miło było Was poznać osobiście :)

 

Nikka, Adamon - dzięki za próbki.

 

Visvamitra - Delta przyciąga. Gdybyś się już zdecydował z nią rozstać, pamiętaj o mnie :) No i zeszyt wymiata.

 

Kalixt - Dzięki za ciekawostki o Indiach i Meksyku. I za pióro biskupa też ;).

 

 

Do zobaczenia :)!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie kusił Visconti....

47c5042a8fc9.jpg

 

Wielka szkoda Łukasz, że nie miałeś swoich Van goghów :(

 

 

I jeszcze, ku mojemu zaskoczeniu, Monteverde Regatta Adama. Kawał sporego pióra, ciężkiego, ale idealnie leżacego w dłoni. I ten klik przy zamykaniu... :D

A stalówka? Czarna (lubie), z górami (lubie jeszcze bardziej), a jak suneła po papierze... nie mam słów. Ceny tych piór też należą do zalet ;)

023449b2a433.jpg

8fd1d4efea22.jpg

Już research wykonany, czekam niecierpliwie na zaprezentowanie Denali w serii Góry Świata Monteverde... (bo Denali to moja ukochana góra... ;)

I następne to bedzię albo w/w Monteverde, albo... Delta albo Conklin! :)

(To wszystko Wasza wina :P dziś mi się śniły te wszystkie pióra...)

 

 

Aha aha, Krzysiek to pióro biskupa - MEGA :D

 

 

To jeszcze dorzucę kolejna fotkę Kobe...  :wub:

54f8f2019eb2.jpg

Edytowano przez Nikaa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...