Skocz do zawartości

Cześć. Czołem. Witam.


zozzy

Polecane posty

Witam Wszystkich serdecznie!

Od pewnego czasu przeglądam to forum, ale dopiero teraz postanowiłem się ujawnić :-) Moja przygoda z piórem wiecznym rozpoczęła się w podstawówce, potem była długa przerwa aż do zeszłego miesiąca kiedy postanowiłem że spróbuje jeszcze raz i wpadłem jak śliwka w kompot... Po wielu przymiarkach i przeczytaniu recenzji kupiłem Safari w kolorze limonki ze stalówką M.

I niestety nadal mi mało. Aktualnie po przeczytaniu kolejnej recenzji zakupiłem i oczekuje z niecierpliwoscią na pióro Stola III i atrament Montblanc w kolorze purpurowym....

Z wielkim zainteresowaniem przeglądam to forum i dziękuje wszystkim za szczegółowe recenzje które bardzo mi pomagają zakupach :)

To tyle na początek. Mam nadzieję, że nikogo nie zmęczyłem.

Pozdrawiam,

Daniel

Edytowano przez zozzy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Safari bardzo przyjemne w użytkowaniu. Wybrałem ten kolor limonki ponieważ jestem nauczycielem i notorycznie giną mi przybory piszące... Ta limonka rzuca się w oczy wiec jest szansa ze mi nie zginie.

Teraz szukam jakiegoś fajnego czerwonego atramentu bo ta czerwień lamy, która zakupiłem w zestawie jest taka jakaś bez wyrazu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Spróbuj czerwieni Montblanc Corn Poppy Red. Nie jestem wprawdzie nauczycielem ale dla mnie ta czerwień jest idealna :)

Cieżko kupić w naszym kraju. Przynajmniej ja nigdzie nie widziałem.

Czytałem recenzje i chętnie bym wypróbował.

Pozostałe bez was proponowane tez bym chętnie sprawdził ale jestem świeży w temacie (do tej pory myślałem, że są tylko atramenty Hero a pelikan, waterman i parker to szczyt luksusu w tym temacie) i w sumie to nawet nwm gdzie się zaopatrywać w atramenty.

Montblanc purpure zakupiłem na alledrogo....

Na szczęście już nie długo pen show poland w Katowicach wiec liczę na dokształcenie się w tym temacie :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...